حماسه
 
حماسه
مدیر کل اطلاعات استان گلستان با اشاره به اینکه همه دشمنان نظام برای مقابله با انتخابات ایران متحد شده‌اند، گفت: دشمن می‌خواهد الهام‌بخش بودن نظام را مخدوش کند

خبرگزاری فارس: ابراهیمی: دشمن می‌خواهد الهام‌بخش بودن نظام را مخدوش کند

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان، ابراهیمی همایش «تبیین حماسه سیاسی» با هدف شرکت پرشور و هوشمندانه  مردم به همت شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان گلستان در سالن اجتماعات شرکت گاز استان گلستان با اشاره به انتخابات و مسائل پیش‌رو این عرصه مهم اظهار داشت: هر زمان نظام تحت فشار قرار می‌گیرد مردم با حضور خود راه را برای حکومت مداران و بانیان نظام باز می‌کنند تا مسئولان با حضور در عرصه‌های بین‌المللی از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران صیانت و پاسداری کنند.
 
حضور مردم تهدیدات و مشکلات را به فرصت تبدیل کند
 
وی تصریح کرد: امروز در شرایط خطیری قرار داریم که نقش حضور مردم در نظام اسلامی بسیاری از مشکلات را می‌تواند حل کرده و این تهدیدات و مشکلات را به فرصت تبدیل کند.
 
مدیرکل اطلاعات گلستان خطاب به مسئولان صنعت آب و برق گفت: وظیفه ما در برابر صداقت و پشتیبانی مردم از نظام، خدمتگزاری و همت مضاعف در تکمیل و خلق حماسه بزرگ سیاسی و اقتصادی است.
 
وی عنوان کرد: نشاط و احساس هویت مردم، حماسه را رقم می‌زند که بخش عمده آن را اعتقادات و ایدئولوژی و تفکرات مردم و بخشی را در حوزه عمومی، خدمتگذاری ما به ملت و نظام شکل می‌دهد که در این زمینه همه مسئولان باید کار خود را درست انجام دهند.
 
عملکرد صحیح دستگاه‌های اداری موجب حضور گسترده مردم در انتخابات می‌شود
 
ابراهیمی تصریح کرد: عملکرد صحیح همه دستگاه‌های اداری، ارگان‌ها و هماهنگی آنها رضایتمندی خداوند متعال و مردم را در پی دارد که موجب حضور گسترده مردم در انتخابات نیز خواهد بود.
 
وی با تاکید بر تاثیر تعهد و برنامه‌ریزی صحیح مدیران در پیشرفت جامعه ادامه داد: مدیران در تمام سطوح خدمت باید با اجرای برنامه‌های بزرگ، مفید و کاربردی زمینه تعهد و خدمت‌رسانی بیشتر را برای مدیران بعد از خود فراهم کند.
 
وی با اشاره به اینکه همه کشورها و گروه‌های مخالف ما برای مقابله با انتخابات ما متحد شده‌اند، افزود: چنین انسجامی در جبهه مخالف برای ایجاد مشکل و فتنه در انتخابات را در هیچ انتخاباتی نداشتیم.
 
دعوای دشمن با ما در استقلال‌خواهی ایران است
 
ابراهیمی ادامه داد: دعوای دشمن با ما در استقلال‌خواهی ایران است و دلیل حمایت آنها از منحرفان و فتنه‌انگیزان داخلی مقابله با این استقلال‌خواهی و پیشرفت روز افزون ما است.
 
مدیر کل اطلاعات گلستان اظهار کرد: امروز پیشرفت ایران به گونه‌ای است که دشمن نمی‌تواند از علم و توانایی ما چشم‌پوشی کند به همین دلیل به تقابل با کشورهای همراه با آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌پردازد.
 
وی با بیان اینکه دشمن به دلیل کسب موفقیت‌ها انقلاب اسلامی با ایران در تقابل است، تصریح کرد: دشمن می‌داند تفکرات، برنامه‌ها و راهبردهای معنوی ما به سوریه، لبنان، فلسطین، آمریکای لاتین و بسیاری از کشورهای دیگر نفوذ کرده است، به دلیل موفقیت‌های به دست آمده به دنبال ایجاد فتنه در کشور هستند.
 
دشمن می‌خواهد الهام‌بخش بودن نظام را مخدوش کند
 
ابراهیمی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد الهام‌بخش بودن نظام را مخدوش کند، گفت: هدف دشمن شکست قدرت نظام اسلامی است از این‌رو همه ما باید با تبعیت محض از مقام معظم رهبری و بصیرت‌افزایی، انتخابی اصلح داشته باشیم تا بتوانیم انقلابی که با خون شهدا و هزینه‌ای بالا به دست آمده را در مجامع بین‌المللی حفظ کنیم.
 
همچنین مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان نیز در این جلسه تصریح کرد: با توجه به محدودیت منابع و عدم رعایت الگوی مصرف باید نگاه ملی در مدیریت بهینه صنعت آب و برق چه در تامین و چه در توزیع داشته باشیم.
 
ایرج حیدریان با اشاره به برنامه‌های شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان در رابطه با انتخابات اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، جمله و شعارهای انتخاباتی در قبوض آب و برق به منظور آگاهی‌بخشی به مردم درج و از امکانات و توانمندی‌های صنعت آب و برق برای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات استفاده خواهد شد.
 
وی با اشاره به انتخابات پیشرو و دعوت حداکثری مردم به خصوص قشر مشاوران و پیمانکاران خاطرنشان کرد: مشاوران و پیمانکاران در انتخابات گذشته حضور فعال و چشمگیر داشته‌اند و به امید خدا در این دوره از انتخابات هم حضور فعال خواهند داشت.
منبع : فارس

[یک شنبه 12 خرداد 1392 ]  [08:09 ب.ظ]  [علی فنودی]
یک کارشناس مسائل سیاسی ‌گفت: راه حل مشکلات ‌مذاکره و سازش با آمریکا نیست و نامزدهایی که نسبت به مذاکره لبخند می‌زنند در اشتباه هستند.

خبرگزاری فارس: ‌سازش با آمریکا ‌‌تحریم‌ها را تشدید می‌کند/‌ محرومان با این فشار اقتصادی ‌«له» می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، محمد‌حسن قدیری ابیانه دقایقی پیش در همایش «شعار یا واقعیت در کلام نامزدهای ریاست جمهوری» که به میزبانی بسیج حوزه امام حسین (ع) در محل موسسه آموزش عالی خراسان برگزار شد، اظهار کرد: مشکلات و معضلات کشور به تنهایی به دست دولت حل نمی‌شود بلکه مردم نقش اساسی در حل بحران‌ها ایفا می‌کنند.
 
وی افزود: باید اعتراف کنیم که تنبلی اجتماعی سبب کم تحرکی و رکورد شده و این مسئله مصرف‌گرایی و غفلت از تولید را به همراه دارد.
 
اقتصاد ما اقتصاد استراحتی است نه مقاومتی
 
قدیری ابیانه با بیان اینکه به ازای هر نفر در ماه مجموعا 182 هزار و 350 تومان درآمد وجود دارد که از این میزان 67 هزار تومان درآمد نفتی است؛ مسئله مهم؛ مدیریت عموم جامعه در کنار دولت و مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی و ارائه راهکارهای عملی است؛ توزیع عادلانه بودجه و جلوگیری از مفاسد اقتصادی امری واجب و لازم بوده اما کافی نیست.
 
وی ادامه داد: باید در حوزه اقتصاد به دنبال تولید ثروت باشیم، مقایسه درآمدهای نفتی و بودجه عمومی نشان می‌دهد قیمت فروش نفت بیش از آنچه که پیش‌بینی می‌شده بود اما به دلیل تامین نشدن سایر منابع بودجه در نهایت 13 هزار میلیارد تومان کسری بودجه حاصل شد.
 
سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در مکزیک با اذعان اینکه ما دچار توهم نفتی شده‌ایم، گفت: نباید تکیه به نفت کرد بلکه تولید داخلی در مسیر تولید ثروت نباید از دیده مغفول بماند.
 
قدیری‌ابیانه یکی از نقاط ضعف در اقتصاد را تعطیلات بیش از حد کشور توصیف کرد و ادامه داد: ایران سالانه با تعطیلات 25 روزه خود به‌ویژه در روزهای نخست سال ضربه سنگینی به اقتصاد وارد می‌کند و در حقیقت در 20 روز نخست سال نه تنها در تولید نقشی نداشته بلکه عمدتا مصرف‌گرا است.
 
وی یادآور شد: متاسفانه در روزهای غیرتعطیلی نیز ساعات مفید کاری در ایران فقط 22 دقیقه است و با این وضعیت اگر تورم و التهابات اقتصادی وجود نداشته باشد جای تعجب است.
 
این کارشناس مسائل سیاسی در مقایسه‌ای میان یارانه بنزین و تولید طلا گفت: هر تن طلا معادل 127 میلیارد تومان ‌و یارانه هر روز بنزین نیز 127 میلیارد تومان است؛ اگر با این وضعیت ادامه دهیم و بنزین گران‌تر شود فقط محرومان زیر چرخ تورم له می‌شوند چرا که تورم بنزین سبب گرانی کلی می‌شود.
 
قدیری ابیانه با تاکید بر اینکه اقتصاد ما اقتصادی استراحتی است نه مقاومتی، اذعان کرد: اگر در مسیر اقتصاد این راه را ادامه دهیم به اقتصاد ریاضتی می‌رسیم که مناسب جمهوری اسلامی ایران نیست.
 
اگر به رئیس‌جمهور سازش کار رای دهیم، تحریم‌ها شدیدتر می‌شود
 
وی با ابراز نارضایتی از اینکه برخی نامزدهای ریاست جمهوری در ارائه برنامه خود اذعان می‌کنند که می‌توان مذاکره و سازش کرد، گفت: اگر آمریکا می‌توانست کاری کند برای 50 میلیون جمعیت خود کاری می‌کرد.
 
سفیر سابق ایران در مکزیک افزود: ما رئیس جمهوری سالم، معتقد و باورمند می‌خواهیم در سیاست‌گذاری‌های خود توجه جدی به نخبگان داشته باشد؛ دست پاک لازمه و کف خواسته عموم جامعه از رئیس جمهور است.
 
قدیری ابیانه تاکید کرد: یک رئیس جمهور نباید به میل مردم رفتار کند بلکه باید بنا به مصالح آنان تصمیم بگیرد؛ بدون مشارکت مردم به ویژه در تحقق حماسه سیاسی؛ تورم و دیگر بحران‌ها مهار نمی‌شود.
 
این کارشناس مسائل سیاسی با اذعان این مطلب که اگر به رئیس جمهور سازش کار رای دهیم، تحریم‌ها شدیدتر می‌شود، یادآور شد: راه حل مشکلات با مذاکره و سازش با آمریکا نیست و نامزدهایی که نسبت به مذاکره لبخند می‌زنند در اشتباه هستند.
منبع : فارس

[یک شنبه 12 خرداد 1392 ]  [08:08 ب.ظ]  [علی فنودی]
نایب ‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احمدی‌نژاد گفت که من ژنرال نمی‌خواهم افزود: به اعتقاد من دولت بی ژنرال نمی‌شود.
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه طی سخنانی در همایش حقوقدانان حامی ولایتی که در سالن سیدالشهدای تهران برگزار شد، حماسه سیاسی واقتصادی را جزو مطالبات رهبری دانست و افزود: ما در مجلس احساس کردیم برگزاری انتخابات در هر سال وقت کشور را می‌گیرد لذا تصمیم گرفتیم که با اجماع انتخابات هر دو سال یک انتخابات برگزار کنیم.
 
وی افزود: ظرف 24 سال گذشته ما سه رئیس‌جمهور داشتیم که هر کدام آنها نقاط ضعف و قوتی داشتند که البته هر سه نفر هم برای ما فرق می‌کردند.
 
باهنر ادامه داد: با مرور هاشمی، خاتمی و احمدی‌نژاد می‌بینیم که هر کدام کشور را به یک سمت سوق دادند که این تاثیر تا عمق خانه‌های ما هم وارد شد.
 
نائب رئیس مجلس گفت:‌مسائل فرهنگی و سایر مسائل امروز تا عمق خانه‌های ما هم نفوذ کرده است و حتی حجاب دختران ما را هم تحت تاثیر قرار داده است.
 
وی با تاکید بر اینکه ضریب حضور مردم در انتخابات با ضریب امنیت ملی رابطه مستقیم دارد، اضافه کرد: هر زمانی که یک انتخابات خوب و باشکوه داشتیم آثار آن را کاملا دیدیم لذا هم اصل و هم نوع انتخابات برای ما مهم است.
 
باهنر اظهار داشت: یکی از مشکلات ساده و معمولی ما وضع نامیزان اقتصادی است که این وضع غیرطبیعی و بعضا غیرقابل تحمل مردم را رنج می‌دهد که علت‌های آن را هم بعضی درست تحلیل می‌کنند و بعضی غلط تحلیل می‌کنند.
 
نائب رئیس مجلس گفت: در یک زمان می‌گفتند تحریم‌ها کاغذ پاره‌ای بیش نیست و بعد که تحریم‌ها به کشور فشار آورد گفتند که ما در شعب ابی‌طالبیم. اما رهبری اعلام کردند در شعب ابی‌طالب نیستیم. بر همین اساس باید بگوییم تحریم‌ها نه فلج‌کننده است نه کاغذ پاره.
 
باهنر ادامه داد: به اعتقاد من بین 30 تا 35 و حداکثر 40 درصد از مشکلات کشور به تحریم و حدود 60 درصد مشکلات هم از مسائل مدیریتی ناشی می‌شود.
 
وی گفت: سال گذشته مردم تورم 40 درصدی را تجربه کردند که به اعتقاد من زیر 20 درصد این تورم ساختاری و بالای 20 درصد آن به بعضی ندانم کاری‌ها برمی‌گردد.
 
باهنر ادامه داد:‌ رشد اقتصادی سال‌ 91 احتمالا صفر است؛ باید علت این موضوع را جستجو کرد؛ آیا واقعا احمدی‌نژاد قصد داشت چنین کاری انجام دهد؛‌من قسم جلاله می‌خورم که آقای احمدی‌نژاد قصد انجام این کار را نداشت و شهادت می‌دهم دولت هاشمی دولت پرکاری بود ولی احمدی‌نژاد از آن پرکارتر بود ولی چه شد که این اتفاقات افتاد.
 
نائب رئیس مجلس اظهار داشت: بعد از انتخابات نهم بنده خدمت آقای احمدی‌نژاد رسیدم و گفتم که بالاخره اصولگرایان در انتخابات برنده شدند و حالا باید از همه کاندیداها استفاده کرد تا یک دولت قوی داشته باشیم؛‌احمدی‌نژاد در پاسخ به من گفت که من ژنرال نمی‌خواهم بلکه سرباز می‌خواهم.
 
باهنر افزود: اگر این سیاست درستی بود رهبری هم می‌گفت که با بسیجی‌ها و مردم کار می‌کنم و برای جاهای مختلف فرمانده نمی‌گذارم.
 
نائب رئیس مجلس اظهار داشت: همچنین من به آقای احمدی‌نژاد گفتم سیاست اقتصادی شما چیست و احمدی‌نژاد هم به قندانی که روی میز بود اشاره کرد و گفت مثلا می‌گویم که 10 هزار قندان می‌خواهیم و هر کسی که سریع‌تر و ارزان‌تر این کار را انجام دهد کار را به او می‌سپاریم. که من گفتم این اشتباه است و باید همه مسائل را رها کرد.
 
باهنر ادامه داد: مسکن مهر در مملکت ما خدمت بود یا خیانت؛ از طریق مسکن مهر خانواده‌هایی صاحب مسکن شدند که جد و آبادشان زیر سقف بنایی شده زندگی نکرده‌اند اما خودشان و فرزندانشان به زیر سقف هستند. البته 10 واحد از 40 درصد تورم سال گذشته هم مربوط به مسکن مهر بود. اگر مسکن مهر در تورم سال 91 دخالت نکرده بود تورم 30 درصد می‌شد.
 
وی اضافه کرد: همچنین هدفمندی یارانه‌ها جزو آرزوهای 20 ساله ما بود و شجاعت احمدی‌نژاد برای پذیرش این پروژه بزرگ قابل تحسین است. اما احمدی‌نژاد فقط به دنبال حل مسئله بود که با حل مسئله فقط نمی‌توان کشور را اداره کرد.
 
وی تاکید کرد: من می‌گویم دولت بی‌ژنرال نمی‌شود و باید در دولت از ژنرال استفاده کرد و باید آدم‌های کاربلد و مدیر مورد استفاده قرار گیرد.
 
باهنر ادامه داد: دولت احمدی‌نژاد ظرف 5-6 سال موجود زنده را به فضا فرستاد و دستش هم درد نکند. اما مهندسان ما هنوز نمی‌توانند پراید درست کنند. من یک پژو گرفت بودم که از من پرسیدند آیا ماشینت اشکالی دارد یا نه که من هم گفتم همه جایش صدا می‌دهد به جز بوقش و بعد هم به من گفتند این ماشین‌ها شانسی است و من هم گفتم مگر تخم مرغ شانسی خریده‌ام؛ واقعا بچه‌های ما که اورانیوم را 20 درصد غنی می‌کنند نمی‌توانند پژو درست کنند؟
 
باهنر در بخش دیگری از سخنانش گفت: قانون که از جانب خدا نازل نشده و ممکن است اشکال داشته باشد اما اگر قانون اجرا نشود سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. احمدی‌نژاد هم بالای 90 درصد قوانین را اجرا می‌کرد اما فقط بعضی قوانین را اجرا نمی‌کرد. از زمان اول مشروطه تا الان کمتر سراغ داریم کسی بگوید قانون را اجرا نمی‌کنم.
 
وی گفت: من ضمن احترام به همه کاندیدا و تشکر از کسانی که احراز صلاحیت نشدند و به قانون احترام گذاشتند باید بگویم ما کسی را می‌خواهیم که سیاست خارجی که با حفظ اصول و ارزش‌ها باز کنند؛ دیپلماسی باید مخلوطی از لبخند و اخم باشد؛ لبخند و حداکثر و اخم در حداقل نیاز باید باشد.
 
باهنر اضافه کرد: من ضمن احترام به همه کاندیداها از بن دندان اعتقاد دارم که ولایتی به سرعت روابط بین‌المللی ایران را روان و باز می‌کند و بخشی از 30 درصد اشکالات تحریم‌ها مرتفع می‌شود و 70 درصد دیگر مشکلات را هم حل خواهد کرد.
 
باهنر تصریح کرد: ما می توانستیم به اورانیوم 20 درصد برسیم و به جای 5 قطعنامه‌ 2 قطعنامه علیه ما صادر شود.
 
نایب رئیس مجلس اظهار داشت: آقای ولایتی در دولتش از قوی‌ترین و متحدترین ژنرال‌ها استفاده می‌کند.
 
وی افزود: باید به این نکته هم اشاره کنم که رهبر انقلاب انتخاب اولش برای نخست‌وزیری آقای ولایتی بود و در کل ایشان رابطه خوبی با آقای ولایتی دارند.
 
باهنر در پایان سخنانش به شوخی گفت: حضرت آقا در زمان رهبری از رئیس جمهور شانس نیاوردند ولی ان‌شاءالله رئیس جمهوری چهارمی دوران ایشان خوب می‌شود.
منبع : فارس

[یک شنبه 12 خرداد 1392 ]  [08:07 ب.ظ]  [علی فنودی]
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نیروهای مسلح در جریان انتخابات بلندگوی هیچ فرد یا جریان خاصی نیست.
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوتراب بهرامی در مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت: نیروهای مسلح همواره در طول انتخابات گذشته بی‌طرفی خود را در انتخابات به اثبات رسانده‌اند و در انتخابات 24 خردادماه نیز به هیچ عنوان از فرد و گروه خاصی حمایت نخواهند کرد.
 
وی تصریح کرد: تلاش به منظور برگزاری انتخاباتی سالم و امن از مهم‌ترین وظایف نیروهای مسلح در جریان این انتخابات است.
 
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: انتخابات امسال از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و مردم باید در این انتخابات برای تحقق بخشی به فرامین رهبری مبنی بر خلق حماسه سیاسی به صحنه بیایند.
 
بهرامی با تأکید بر اینکه شرکت در انتخابات مظهر حماسه است، یادآور شد: آنچه بعد از حضور حداکثری در انتخابات مهم است، توجه به انتخاب اصلح و رأی دادن به شایسته‌ترین فرد برای هدایت کشور است.
 
وی تأکید کرد: معیارهای انتخاب اصلح بارها و بارها از سوی مقام معظم رهبری بیان شده که مردم باید با در نظر گرفتن این معیارها نسبت به انتخاب نامزد مورد علاقه خود اقدام کنند.
 
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال حماسه سیاسی گفت: حماسه یعنی استواری و مقاومت و مقام عظمای ولایت نیز با توجه به فشارهایی که از طریق مستکبران بر نظام اسلامی وارد می‌شد، این نام را انتخاب کردند.
 
در این مراسم ضمن معرفی حجت‌الاسلام والمسلمین محمود نصیری‌یزدی به عنوان ریاست عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از زحمات حجت‌الاسلام  محمدحسین عادل‌پور قدردانی شد.
منبع : فارس

[یک شنبه 12 خرداد 1392 ]  [08:06 ب.ظ]  [علی فنودی]
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ‌مردم ایران برای حماسه‌آفرینی در 24 خرداد لحظه‌شماری می‌کنند، ‌گفت: ولایت فقیه محور حقانیت جامعه اسلامی است و همه باید حول این محور حرکت کنند.

خبرگزاری فارس: مردم ایران برای حماسه‌آفرینی در 24 خرداد لحظه‌شماری می‌کنند‌

به گزارش خبرگزای فارس از تالش، آیت‌الله عباس کعبی امروز در در جمع مردم تالش در مسجد جامع این شهرستان با اشاره به ویژگی‌های انقلاب اسلامی‌ اظهار کرد: انقلاب اسلامی میراث ماندگار امام راحل است.
 
وی با تأکید بر اینکه باید با چنگ و دندان از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی دفاع کرد، افزود: تولد دوباره اسلام، پایداری و استقامت در برابر ظالمان، دشمن‌ستیزی و بیداری اسلامی از مهم‌ترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.
 
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انقلاب اسلامی یادگار ماندگار امام راحل است، گفت: احیای آرمان‌های اسلامی و خدمت به مردم از وظایف مسئولان در نظام اسلامی است.
 
وی خاطرنشان کرد: حکومت دینی یکی از برنامه‌های مهم اسلام برای تمدن‌‌سازی است و بر همین اساس انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل شکل گرفت.
 
*حضور حماسی در انتخابات لبیک به رهبری است
 
کعبی با دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در انتخابات 24 خرداد جاری، تصریح کرد: حضور حماسی در انتخابات لبیک به رهبری است.
 
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به بصیرت و هوشیاری ملت در برابر توطئه‌های دشمنان انقلاب اذعان کرد: مردم برای فرارسیدن روز 24 خرداد و حماسه‌آفرینی لحظه شماری می‌کنند تا با حضور در پای صندوق‌های رأی و با انتخاب اصلح کشور را به سمت تعالی و پیشرفت هدایت کنند.
 
وی ادامه داد: رئیس جمهور منتخب نیز باید پس از انتخابات با تلاش و کار شبانه‌روزی و برطرف کردن مشکلات اقتصادی و گسترش روابط و قانون‌مداری پاسخ حضور مردم و انتخابشان را بدهد.
 
*تعهد و تخصص دو ویژگی شوراها است
 
کعبی با اشاره به همزمانی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، یادآور شد: انتخابات شوراهای اسلامی نیز دارای درجه اهمیت بسیار بالایی است.
 
وی درباره ویژگی‌های کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا، افزود: تعهد و تخصص دو ویژگی شوراهاست که باید در هنگام انتخاب افراد اصلح به آن توجه کنیم.
 
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آثار حضور حداکثری مردم در انتخابات  خاطرنشان کرد: انتخابات تجلی اراده مردم برای دفاع از حقوق نظام اسلامی است.
 
منبع : فارس

[یک شنبه 12 خرداد 1392 ]  [08:06 ب.ظ]  [علی فنودی]
تعداد کل صفحات : 70 ::      1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   >